Contact us now
+1-888-846-1732

Anka Trans

Trans – Pol i ADR – tel: 602 265 538

Anka – Trans – tel: 609 727 869

Zajmujemy się:

  • Skupem i sprzedażą jabłek konsumpcyjnych i przemysłowych na obieranie i przeciery
  • Skupem następujących owoców:  czarna i czerwona porzeczka, wiśnia, agrest, aronia, śliwka, czereśnia, jagoda , borówka rabarbar, gruszka, brzoskwini , morela, mirabelka
  • Skupem i sprzedażą warzyw, m.in. kapusta biała, kapusta włoska, kalafior, brokuły

Przedmiotem działalności firmy jest skup i hurtowy handel owocami i warzywami. Stopniowo poszerzał nam się krąg dostawców, których poszukujemy w całym kraju. Jednocześnie cały czas pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty i stwarzaniem coraz lepszych warunków co z kolei umożliwia nam wynegocjowanie lepszych cen u odbiorców.

Nasze starania przysparzają nam coraz to nowych partnerów a dotychczasowi ciągle z nami współpracują i darzą nas wielkim zaufaniem.

Naszymi dostawcami jest grupa ponad 600 sadowników, którzy na stałe współpracują z naszą firmą. Dostarczamy jabłka , wiśnie, śliwki, gruszki, porzeczki do zakładów przetwórczych w kraju, jak i do krajów Unii Europejskiej - Belgia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Anglia.

W ciągu roku sprzedajemy ponad 30 tysięcy ton towaru. Posiadamy także magazyny do przygotowywania i składowania towarów. Zapewniamy własny transport zakupionych owoców. Firma przyjmuje również zamówienia skupu owoców i warzyw na eksport dla firm zagranicznych.

W ofercie posiadamy również ekologiczne owoce i warzywa, z których robimy  przeciery, koncentraty i susze. Produkty te pochodzą z ekologicznych upraw z odpowiednim certyfikatem jakości  produktu ekologicznego

Facebook User Timeline

Close